• Reklama w internecie
No Image

Tommy Hilfiger polo

 • 17 kwietnia 2014
 • r4r
Tommy Hilfiger polo W swojej ofercieposiadamy odzież, buty i dodatki blisko stu marek dla kobiet, dzieci i mężczyzn. W naszych sklepach znajdziesz topy, bluzy, t-shirty, płaszcze głównie marek takich, jak: Tommy Hilfiger, Ralph Lauren, GUESS, Timberland i wielu innych. Nasi Klienci mogą korzystać z modyw konkurencyjnej cenie. Ubieraj się modnie i nie wydawaj na to fortuny!

No Image

Blacharz Trójmiasto

 • 22 października 2013
 • r4r
Blacharz Trójmiasto Mamy ponad 30 lat doświadczenia w pracy blacharsko-lakierniczej. Odnieśliśmy sukces, a to nie było by możliwe bez wysoko wykwalifikowanych fachowców i posiadania najlepszego wyposażenia technicznego. Proponujemy całościowe usługi blacharsko-lakiernicze, w tym zlecenia ekspresowe. Dodatkowo proponujemy pomoc drogową w nieoczekiwanych sytuacjach na drodze przez całą dobę. Mamy auta zastępcze.

No Image

Agroturystyka na Kaszubach

 • 6 października 2013
 • r4r
Agroturystyka na Kaszubach Polskie Kaszuby to najlepsze regiony do relaksu latem. Jeżeli planujesz wakacje na Kaszubach, to koniecznie wybierz komfortowy domek wypoczynkowy, w którym śmiało będziesz mógł ulokować ukochaną rodzinę i spędzić udany czas. Istotne jest, aby wypoczynek na Kaszubach był ustalony rozsądnie, z uwzględnieniem wszelkich możliwości. Jeżeli wyjeżdżamy z dziećmi, trzeba pomyśleć o rodzinnym miejscu noclegowym, oferującym porządne, domowe posiłki i miejsca zabaw dla dzieci, by one mogły trwonić przyjemnie czas na wolnym powietrzu. Dobrze, by pensjonat stał niedaleko wybrzeża i zapewniał właściwe warunki. Gdy twoim pomysłem jest agroturystyka Kaszuby oferują sporo wspaniałych pensjonatów agroturystycznych, jakie pozwolą dotlenić się i spędzić przyjemnie ...

No Image

Wykończenia wnętrz Gdańsk

 • 20 września 2013
 • r4r
Wykończenia wnętrz Gdańsk Jeśli planujesz remont, to miej na uwadze to, że o jego powodzeniu zadecyduje wybrana przez Ciebie ekipa, która wykonuje swoją pracę preferencyjnie i na czas. My oferujemy klientom nie tylko to, ale też konkurencyjne ceny wynikające z nawiązanych kontaktów wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami. Pracujemy nad wykończeniami wnętrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych czy usługowych i usługi realizujemy perfekcyjnie. Zapraszamy do kontaktu klientów z Gdańska, a także okolic. Nasze dotychczasowe prace można oglądać na naszej stronie internetowej. Skutecznie radzimy i świetnie wykonujemy każde zlecenie. Gwarancją wysokiej jakości wykonanych przez nas zleceń jest zadowolenie naszych klientów.

No Image

Druk na cienkim papierze

 • 11 września 2013
 • r4r
Druk na cienkim papierze Od początku istnienia nasza działalność stale się rozwija, poszerzając obszar oferowanych usług i stale dbając o ich najwyższą jakość. Jesteśmy drukarnią z ogromnym doświadczeniem, dysponującą nowoczesnym parkiem maszynowym. Aktywnie doradzamy w podjęciu istotnych decyzji z obszaru druku. Współpracujemy ze Zleceniodawcami w Polsce i w całej Europie. Drukujemy między innymi książki, opakowania i różne materiały reklamowe. Realizujemy także zamówienia niestandardowe. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z pracującymi u nas specjalistami. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, ponieważ druk jest nie tylko naszą pracą, to także nasza pasja.

No Image

Agencja Interaktywna Gdańsk

 • 1 września 2013
 • r4r
Agencja Interaktywna Gdańsk Bądź szybko zauważalny wśród Klientów dzięki możliwościom, jakie daje Internet. Nasi fachowcy stworzą i wdrożą dla Ciebie każdą reklamę, która może poskutkować podniesieniem sprzedaży Twoich produktów czy usługoraz zbuduje wizerunek. Wykorzystujemy nowości w reklamie proponując na przykład usługę marketingu muzycznego. Nie stój w miejscu, napisz do Nas.